Shanghai S&D International Dental Co., Ltd.

  • Çin Shanghai S&D International Dental Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai S&D International Dental Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shanghai S&D International Dental Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar SD
No. Çalışanları 50~200
Yıllık satış 5000000-10000000
Yıl kurulan 2004
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

giriiş

 

Shang Hai S&D International Dental Co., Ltd., Çin'de yapılan dişçilik ürünleri ve ekipmanlarının ihracatında uzmanlaşmış profesyonel bir şirket olarak 18 yılı aşkın bir süredir dişçilik alanında faaliyet göstermektedir.

 

Kendi 2 fabrikamız var, biri Dental Diamond frezler, diğeri Akrilik Reçine Dişler üretiyor.Dahası, diğer dental ürün ve ekipman üreticileriyle derin ve olumlu bir ortaklığımız var.Ortaklarımızdan gelen destekler için teşekkürler!Yabancı müşterilere yüksek maliyet-performanslı ürünler ve zamanında teslimatla hizmet vermek bizim için güçlü gücümüzdür.Dental ürünlerimiz için yenilikçilik, olağanüstü kalite ve güvenilirlik konusunda bir itibarımız var.

 

Birkaç yıllık hızlı gelişimin ardından firmamız profesyonel ve güçlü bir kuruluş haline geldi.Böylece müşterilere daha fazla destek sunabiliyoruz.Örneğin, görüşte akreditif, görüşte DP ve DA şartları, bunlar kredi itibarlı müşterilere işlerini büyütmeleri için gerçek ve güçlü bir destektir.

 

popülaritemiz sürekli artıyor.Mesleğimizi işe ve güvenliği ortaklıklarımıza göstermek için her fırsatı değerlendiriyoruz.

 

Pazar, kaliteyi test etmek için tek kriterdir.Sürekli arayışımızda ve çabamızda, gücümüzü, samimiyetimizi ve çalışkanlığımızı müşterilerimize katkıda bulunmaya hazırız.Bize inanın ve güvenin!Yılların gelişmesiyle, itibarımız, dünya çapında diş hekimliği uygulamalarını sürekli ilerleterek inşa edildi!

Geçmiş

Çin Shanghai S&D International Dental Co., Ltd. şirket Profili 0

Ekibimiz

Çin Shanghai S&D International Dental Co., Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın